skuteczne odchudzanie

JAK SKUTECZNIE SCHUDNĄĆ, JEŚLI NIE MASZ SILNEJ WOLI?

PSYCHOLOGICZNA KURSO-KSIĄŻKA, DZIĘKI KTÓREJ SKUTECZNIE SCHUDNIESZ I NAUCZYSZ SIĘ NIE TYĆ!

Spodoba Ci się, jeśli:

Wpisz maila i przeczytaj teraz fragment!

Kurso-Książka jest mega! Jestem już w połowie, robię sobie też ćwiczenia i myślę że jeszcze dużo mogę zmienić na lepsze. Dziękuję za to co robisz, Twoja książka to będą chyba jedne z najlepiej wydanych pieniędzy w moim życiu 😘

Aga
skuteczne odchudzanie

Kupiłam kurso-książkę i z całego serca polecam! Jest świetna, napisana w sposób bardzo przystępny, przekazuje dużo wiedzy, plus ćwiczenia do samodzielnego pisania, sprawiają, że wreszcie zaczęło mi się chcieć! Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam 😍

Anka
skuteczne odchudzanie

Podoba mi się Twoje zdroworozsądkowe podejście do tematu jedzenia. Masz 100% racji - odchudzanie zaczyna się od głowy. Cudownie tłumaczysz jak działają te mechanizmy. Dałaś mi dużo do myślenia!

Bożena
skuteczne odchudzanie

Skąd wiem, że Kurso-Książka działa?

Monika Górecka Psychodietetyk online

Hej, tu Monika Górecka – autorka Kurso-Książki i psychodietetyk.

Przez 10 lat sama zmagałam się z kompulsywnym objadaniem się, na zmianę z restrykcyjnymi dietami. Byłam na każdej możliwej diecie – rozumiem więc przez co przechodzisz!

Dzisiaj od 15 lat jestem WOLNA, mam zdrową relację z jedzeniem, jem wszystko i nie tyję. Jestem psychodietetykiem, specjalizuję się w tematyce objadania i zmiany nawyków.

Napisałam Kurso-Książkę, bo wiem jakie mechanizmy psychologiczne powodują, że odchudzanie jest  nieskuteczne dla wielu osób. Niektóre z nich wręcz powodują że dieta nie ma szans już na starcie! W książce dzielę się tą wiedzą i podaję Ci na tacy gotowe rozwiązania na to co zrobić, żebyś w końcu mogła skutecznie schudnąć!

Zapraszam – skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia. W końcu życie trzeba sobie ułatwiać, prawda? ☺️

Monika Górecka – autorka, psychodietetyk

Wpisz maila i sprawdź za darmo czy Ci się podoba!